38 Yaklaşan Etkinlikler

Sırala

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından hazırlanan etkinliğe son başvuru tarihi 31 Ocak 2017 dir

Girişimci Genç Ufuklar Birliği Derneği Lider Okumaları adı ile Türkiye ve İslam coğrafyasına mal olmuş liderlerin kitaplarını mercek altına alıyor.

SADAM Selçuklu Akademik Düşünce ve Araştırma Merkezi’nin hazırladığı Kış Okulu Semineri müracaatları başladı.

Konya Genç Memur-Sen’in Kitap Meclisi kapsamında hazırladığı kitap tahlil etkinliğinde Dücane Cündioğlu’nun “Bir Kur’an Şâiri kitabı yer alacaktır.

İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği’nin her hafta pazartesi saat 19’da Dernek Merkezinde gerçekleştirdiği etkinliğin konuşmacısı Vaizi Hasan Hüseyin Kul.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin her hafta pazartesi saat 19’da Kılıçarslan Gençlik Merkezinde gerçekleştirdiğin konuşmacısı Konya Merkez Vaizi Esma Erten.

Yrd.Doç.Dr. Hatice Yalçın ve Prof.Dr. Nurhan Ünüsan’in katılacağı Ali Bozgedik’in moderatörlüğünü yapacağı etkinlikte Çocuk Gelişiminde Zihinsel ve Sosyal Etkinlikler ve Okul Öncesi Beslenme anlatılacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi Eslem Öğrenci Topluluğu’nun Kıraat’hane kapsamında hazırlamış olduğu kitap kritiğinde, Kirpinin Zarafeti, Fransız yazar ve felsefe profesörü Muriel Barbery

Altıngençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün İrfani Gelişim Programı kapsamında düzenlemiş olduğu etkinlik her salı saat 18:30’de Altıngençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nde gerçekleştirilecektir.

Hasan Yaşar’ın katılacağı etkinlikte Vefalı Gazeteci İhsan Kayseri 70 Yaşında konusu ele alınacak. Konya Aydınlar Ocağı tarafından hazırlanan

Ahmet Akçael’in katılacağı etkinlikte 4. Ölüm Yıl Dönümünde Ahmet Yurdakul konusu ele alınacak. Konya Aydınlar Ocağı tarafından hazırlanan

Özel Medova Hastanesi’nin hazırlamış olduğu etkinliğe Neonatoloji (yenidoğan) uzmanı Prof. Dr. Rahmi ÖRS ebebek sayfası üzerinden canlı yayına katılacaktır.