Konya Kipa Alışveriş Merkezi
Kipa Alışveriş Merkezi, Kipa hipermarketi de içerisinde barındıran yiyecekten tekstile, teknolojiden eğlenceye kadar 55 farklı hizmet mağazası ile Konyalılara hizmet veriyor. Kipa AVM 25 bin metrekarelik alan üzerine kurulu ve aynı anda 770 aracı barındıran bir de otoparka sahip. Bu sayede alışveriş tutkunlarının otopark sorunu da çözülmüş oluyor. Konya Kipa AVM sabah saat 08:00 ile akşam 23:00 arasında Konyalılara hizmet veren ve 10 bin metrekareden fazla satış alanı bulunan alış veriş merkezinde, elektronikten eşyalardan sezonluklara, ayakkabıdan tekstile, taze sebze ve meyvelerden fastfooda kadar her türlü ihtiyacınıza yönelik hizmeti almak mümkün.

Konya’da sinema seyretmek isteyen ve bunun için güzel mekân arayan insanlar Kipa Alışveriş Merkezinin sinema salonlarını tercih edebilirler. Sinema salonları güzel tasarlanmış ve konforlu aynı zamanda bilet fiyatları hem aileler hem de öğrenciler için uygun düzeyde. Ayrıca çeşitli ürünlerin yer aldığı büfeden canınız ne çekerse temin edip film sırasında kendinize ziyafet çekebilirsiniz. Kipa Alışveriş Merkezine herhangi bir ürünü pazarlamak ve gelir elde etmek amacı ile stant açmak isterseniz Mağaza yönetimi sizlere bu konuda da kolaylık sağlıyorlar. Aynı zamanda kendi emekleriniz neticesinde oluşturduğunuz resim ya da herhangi bir ürününüzün sergisini de yine Mağaza yönetimi ile irtibata geçerek açabilir, insanların beğenisine sunabilirsiniz.

Kipa Alışveriş Merkezine uzak mesafede yaşayan alışveriş tutkunları için günün belirli saatlerinde belirli noktalardan servis kalkmaktadır. Bu sayede uzaklar yakın, alışverişleriniz daha güzel olmaktadır. Sabahın erken saatlerinde ilk servisle gelip gönlünüzce alışveriş yaptıktan sonra yine servisle tekrar evinize dönebilirsiniz. Bu sayede ağır alışveriş çantalarını taşıma yükünden de kurtulmuş olursunuz. Konya Kipa Alışveriş Merkezi aynı zamanda özel günlerde birçok etkinliğin yer aldığı, insanların akınına uğrayan bir eğlence merkezidir. Özel günlerde birçok promosyon faydalanarak ve kampanyaya katılarak özel hediyeler kazanabilirsiniz ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Yükleniyor…