Kulesite

Kulesite Alışveriş Merkezi’nin inşaatı Seha Yapı tarafından 11 ay içerisinde gerçekleştirilmiştir ve Kulesite 2004 yılı Haziranında Konya halkı ile buluşmuştur. Kulesite Alışveriş Merkezi 130’dan fazla hizmet veren markası ile göz kamaştırıyor. Hafta sonları 45 binden fazla ziyaretçi sayısı ile yılda 12 milyondan fazla ziyaretçi sayısıyla Kulesite Alışveriş Merkezi göz dolduruyor. Kulesite Alışveriş Merkezinin özel günlerdeki ziyaretçi sayısı günlük ortalama 60 bin iken bayramdan bir önceki gün ise 80 bine yaklaşmaktadır. Alışveriş Merkezi ile aynı adı taşıyan anonim şirket tarafından yönetilen Kulesite AVM 9 salon ve 1500 koltuk kapasitesi ile Avşar sinemalarını bünyesinde barındırmakta, insanlara sinema keyfini doyasıya yaşatmaktadır. Kulesite 7 bin metrekare Maxipark eğlence merkezi ile insanların ilgi odağı olmaya devam ederken dünya çapında ün kazanmış ve kalitesini ortaya koymuş markalar ile insanları giydirmeye devam ediyor. Kulesite içerisinde yer alan 14 bin metrekarelik devasa büyüklükteki Adese market ile tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aynı anda 1700 adet araca otopark hizmeti veren Kulesite Alışveriş Merkezi sayesinde asla otopark sorunu yaşamayacaksınız. Arabayı park edecek yer arama gibi bir sorununuz bu sayede ortadan kalkmış olacak. Kulesite Alışveriş Merkezi 37.285 metrekare kiralanabilir alanda %100 doluluk oranına ulaşarak bir rekor kırmış ve Konya’da kültürel ve günlük yaşamın merkezi konumunda olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.

Kulesite Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan uluslar arası ve yerel bankaların ATM’leri ile 7 gün 24 saat işlem yapabilir, para gönderip, para çekebilirsiniz. Lokasyon bakımından da insanların kolay bir şekilde ulaşım sağlayabildiği Kulesite Alışveriş Merkezi insanlar için adeta birer cazibe merkezi. Her zaman herhangi bir üründe indirim bulabileceğiniz Kulesite Alışveriş Merkezi aynı zamanda çeşitli promosyon ve çekilişlerin de düzenlenmesi ile daha da güzel bir mekan haline geliyor. Kulesite Alışveriş Merkezi sabah saat 10 ile akşam saat 10 arası hizmet verirken en yoğun zamanlarını ise öğleden sonra yaşamaktadır.

Kulesite Alışveriş merkezinin en önemli özelliklerinden biride, 42 katlı Kule iş merkezinin seyir terasından Konya’nın eşsiz manzarasını seyredebilmeniz.

Yükleniyor…