Değerli ziyaretçilerimiz;

konyadaneleroluyor.com  web sitemize hoşgeldiniz.

konyadaneleroluyor.com sitemizi aktif olarak kullanmaya başlayacaksanız aşağıda yer alan maddeleri kabul etmiş olduğunuz varsayılmaktadır. Bu nedenle belirlenmiş olan kullanım şartlarını okumanız ve bu bilgiler doğrultusunda hareket etmeniz önerilir.  Sitemiz üzerinde yer alan tüm ziyaretçilerimiz ve yazarlar bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Şartların kabul edilmemesi halinde sitemizi kullanmamanızı öneririz.

Konyadaneleroluyor.com sitemiz üzerinde yer alan bilgi ve haberlerin hiçbir şekilde kaynak gösterilmeden ya da izinsiz kullanılmak maksadıyla kopyalanması yasaktır. Sitemiz içeriğinde yer alan yazılardan tamamen yazarlarımız sorumludur ve sitemiz hiçbir şekilde içeriğinde bulunan harici linklerden sorumlu değildir.

 1. Kullanım şartları sayfasında yer alan bilgiler yine bizim tarafımızdan tek taraflı olarak değiştirilme hakkına sahiptir. Bu nedenle bu sayfada yazılı olan her konuyu kayıtsız ve şartsız olarak kabul etmiş sayılırsınız
 2. Site içeriğinde bulunan tüm haberlerin ve bilgilerin konyadaneleroluyor.com sitesine ait olduğunu kopyalanması ya da çalınması durumunda ise yasal mevzuat kapsamında hukuki işlemlerin ivedilikle başlatılacağını bilmelisiniz.
 3. konyadaneleroluyor.com web sitesinde yer alan bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.
 4. konyadaneleroluyor.com web sitesinde yer alan bilgi, belge ve görsellerin doğruluğunu ve güncelliğini hiç bir şekilde garanti etmez. Sitede yayınlanan bilgi, belge ve görsellerin tamamı genel kültür amaçlıdır.
 5. konyadaneleroluyor.com web sitesinin amacı Konya’da yer alan kişi ve/veya kurumların yapmış olduğu etkinliklerin konyadaneleroluyor.com sitesini ziyaret eden kullanıcılara duyurmaktır. O yüzden konyadaneleroluyor.com web sitesinde yer alan etkinlerin ve kampanyaların; uygulanması ve/veya iptal edilmesinde konyadaneleroluyor.com web sitesin hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.  Kampanya fiyatları, kampanyayı yapan firmaların sorumluluğundadır. Konyadaneleroluyor.com sitesi kampanyaların oluşumu ve fiyatlandırılması gibi bir konuda yetkili değildir, sorumlu tutulamaz.
 6. konyadaneleroluyor.com web sitemizde toplumun ahlak kuralları dışında, terör ve teröre destek veren kişi ve/veya kurumların hiçbir şekilde etkinlik haberleri yayınlanmayacak ve yayınlanmasına da müsaade edilmeyecektir.
 7. Ziyaretçilerimiz ya da kullanıcılarımız sitemiz üzerinde inceleme yaparken herhangi bir şekilde içeriklerin ya da iletişim bilgilerinin üçüncü şahıslarında aynı zamanda haklarını ihlal etmemekle yükümlü olduklarını bilmeleri gerekir. Aksi takdir de hukuki işlemler başlatılıp cezai sorumluluğu kabul etmiş sayıldıklarını da belirtmek isteriz.
 1. konyadaneleroluyor.com sitemiz içerisinde yer alan yazıları yazan yazarlarımız kendi içeriklerinden ve de içeriklerine yapılan yorumlardan sorumludurlar. Kullanıcılar ise içeriklere yapmış oldukları yorumlardan kişisel anlamda kendileri sorumlu tutulurlar.  İçeriklerimiz üzerinde argo kelimeler kullanılması, kişisel veya kurumsal hakların ihlaline neden olan yorumlarda oluşabilecek yasal prosedürden kendileri sorumlu olacaklardır.
 2. Sitemiz üzerindeki içeriklerimize yaptığınız yorumlar aynı zamanda sizin İP adresinizi de içerdiği için kayıt altına alınmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz durumlara istinaden bizden adli makamlar tarafından bilgi istenirse bu bilgilerin gerekli makamlarla paylaşıldığını bilmenizi isteriz.
 3. Sitemiz üzerinde yazılım ve donanımsal olarak sisteme zarar veren kullanıcıların her türlü kötüye kullanımları tespit edildiğinde yasal işlem başlatılacaktır. Buna istinaden otomatik olarak programlar kullanılarak birçok kez üyelik kaydının tespiti ya da otomatik olarak yönlendirilme yapılması ve bunun tespiti durumunda yapan kişi hakkında yasal işlem başlatılacağını bilmelisiniz.
 4. Sitemiz içeriğinden faydalanmak için yapmış olduğunuz üyelik bilgilerinizdeki kullanıcı adınız ve de şifreniz yalnızca şahsınıza ait olacaktır. Bu nedenle de sizin üyeliğinizi başkasının kullanması doğrulanmaz.  Aksi takdirde sizin kullanıcı adınız ve şifrenizle yapılan bir yorum ya da içerik girişinden sizin sorumlu olacağınızı bilmeniz gerekir.
 5. Sitemize üye olurken belirtmiş olduğunuz tüm bilgileriniz kabul edilir bu nedenle olası bir yanlış durumunda sorumluluk formu dolduran üyeye aittir.
 6. konyadaneleroluyor.com web sitesinde Google Adsense Politikaları geçerlidir. Sitemizde dış kaynaklı şirketlerin reklamlarını yayınlanmaktadır (Google, v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir. Böyle bir durumda bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir.
 7. konyadaneleroluyor.com web sitesi, içeriklerinde farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. Konyadaneleroluyor.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı web sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
 8. Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Konya mahkemelereive icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

İletişim

konyadaneleroluyor.com  sitemizin içeriğinde yer alan gizlilik politikası gereğince her türlü sorularınız ve düşünceleriniz e-mail yoluyla bize ulaştırılmaktadır. Buna istinaden sitemiz üzerinde Telif hakları ve kaldırılmasını/düzenlenmesini istediğiniz URL için iletişim bölümünden bizimle temasa geçmeniz gerektiğini belirtiriz. İletişim adresimiz:  etkinlik@konyadaneleroluyor.com